7/24 Totobo Canlı Destek Hizmeti

Canlı destek her bahis sitesinde en çok aranan hizmetlerden birisi olarak öne çıkar. Çünkü sitede bir sorun yaşadığınızda, sorunu en hızlı şekilde çözmenize olanak sağlayan şey, canlı destek hizmetidir. Totobo, bunun farkında olan bir site olarak üyelerine bu hizmet hakkını sunmaktadır. Sitenin sadece belirli saat ve günlerde değil, 7 gün 24 saat aktif olan canlı destek hizmetinden ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman yararlanabilirsiniz.

Totobo Canlı Destek Hattına Bağlanma

Totobo ana bayisi olarak sizlere sitenin canlı destek birimine istediğiniz zaman bağlanabilme hakkını sunmaktayız. Sitemizde canlı destek butonu bulunmakta. Bu butonu kullanarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Totobo canlı destek hattını kullanmak için masaüstünde olmanıza gerek yok. Mobil cihazlarınızı kullanarak da bize ulaşabilirsiniz. Totobo akıllı mobil cihazlar üzerinde de desteklenen bir sitedir. Buna bağlı olarak üyelerinin mobilden de sorunsuz bir şekilde siteye erişmesine olanak sağlar. Canlı destek birimine ihtiyaç duyduğunuz zaman mobildeyseniz, bize mobilden ulaşabilir, sorunsuz bir iletişim sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

HER YATIRIMA BONUS BİZDEN !Üyelik için tıkla
+ +